МАНЕЖІ-ЛІЖКИ 

Показати фільтри

Прокат ліжко-манежів у Дніпропетровську

Ліжко манеж – це повноцінна заміна звичного для всіх дитячого ліжечка. Манеж, на відміну від класичного ліжка, досить мобільний, легко складається і розкладається, пересувається по кімнаті, квартирі, збирається в невелику сумочку, яка поміститься в багажнику будь-якої машини. Якщо ви вирішили відправитися з малюком у подорож, на дачу чи просто в гості, манеж-ліжечко стане незамінним помічником для вас.

Виробники дитячих товарів подбали не лише про зовнішній вигляд манежів, а й про їхню функціональність. Будь-яка модель може використовуватися як для новонароджених діток, так і для дітей віком до 3 років, так само в деяких з них передбачений другий ярус, який зручний для малюків до 6 місяців.

Залежно від моделі дитячого манежу, комплектація може змінюватись:
Жорсткий матрацик
москітна сітка
Пеленальний столик
Блок з віброзакачуванням, музичними ефектами та підсвічуванням
Кишені для дрібниць
Знімні ніжки для хитання
Бортик на блискавці

Манеж ліжко може виконувати функції ігрового манежу. Бортики виконані зі спеціального сітчастого матеріалу, крізь них малюк зможе бачити все, що відбувається довкола нього і не злякається, що лишився сам. Дитина зможе весело, а головне безпечно грати всередині ліжечка, м'які стінки убережуть малюка від падіння та забитих місць.

Дитячий манеж-ліжко напрокат чудовий вихід для економних батьків, які дбають про комфорт та безпеку свого малюка. Манеж напрокат у Дніпропетровську можна взяти у нас. Найкращі та найпопулярніші моделі, прийнятні ціни.

ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

Чат з менеджером