ХОДУНКИ-ТОЛКАТЕЛІ 

Показати фільтри

Для молодих батьків придумано безліч різних пристосувань, які роблять життя простішим. Сьогодні можна зустріти різні думки щодо ходунків, варто визнати – альтернативи їм ще не було вигадано. Незважаючи на те, що українці почали використовувати їх порівняно недавно, вони мають цікаву історію. Перші згадки зустрічаються над літописах, але в картині, датованої 1484-1490 роком, «Немовля Христос у ходунках». Її автором є Ієронім Босх, нідерландський художник. На полотні зображено дитину, яка спирається на триопорні ходунки. Потім були часи, коли дитині не можна було повзати. Цей процес вважався неприродним, шкідливою звичкою.

Сьогодні молоді батьки Дніпропетровська розуміють, що цей дитячий пристрій дуже корисний для малюка. Більше того, щоб дозволити дитині пізнавати навколишній світ, немає необхідності купувати її. Можна користуватися послугами компанії, що здійснює прокат дитячих ходунків. Завдяки їм можна не турбуватися, що допитливий малюк впаде, вивчаючи навколишній світ, або сильно заб'ється. Він може спокійно пересуватися кімнатою, розглядати різні предмети, брати улюблені іграшки та грати ними. Завдяки такій активності покращується апетит та сон дитини.

Прокат ходунків - це завжди вигідно, тому що період, коли вони потрібні малюкові, займає лише кілька місяців. Багато батьків не вважають за доцільне купувати пристосування на такий короткий термін. Крім цього, при покупці виникає питання про те, де надалі зберігати ходунки, адже вони займають чимало місця. Для вирішення цих питань Ви можете звернутися за допомогою до нашої фірми, де фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящий вигляд, і при цьому оренда коштуватиме Вам недорого.

Якщо Ви вирішили самостійно вибрати підходящі ходунки напрокат, то зверніть увагу на підставу: чим вона ширша за верхню частину, тим краще опора. Крім цього, завдяки цьому у дитини менше шансів перекинутися під час ходьби. За маневреність відповідає кількість коліс, які повинні легко крутитися та бути надійно прикріплені до основи. І пам'ятайте, щоб бути спокійним за свого малюка, необхідно дотримуватися техніки безпеки. Звертайтеся в нашу компанію, і ми запропонуємо вам штовхачі, каталки, музичні та інші види красивих і пізнавальних ходунків.

ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

Чат з менеджером