Килимки ГІМНАСТИЧНІ ЦЕНТРИ, що РОЗВИВАЮТЬ 

Показати фільтри

Килимки, що розвивають, напрокат в Дніпропетровську.
Вашому малюкові виповнилося кілька тижнів, він почав реагувати на все, що його оточує. Тепер можна взяти килимок напрокат в Дніпропетровську.

Розвиваючий килимок – корисна іграшка, стимулює малюка до нових знань, умінь та відкриттів.

Розвиваючі килимки в нашому прокаті є барвистими килимками з щільного матеріалу, з дугами і підвішеними на них різноманітними іграшками, музичними ігровими панелями та іншими елементами, що розвивають (кільця, шнурочки, шуршалки, тканинні елементи). Це все дуже важливо для розвитку тактильних відчуттів, образного мислення та дрібної моторики. Всі малюки дуже люблять грати на таких килимках і довго захоплюються ними.

Килимок, що розвиває, можна використовувати як на ліжку, так і на підлозі, малюка, який навчився перевертатися, безпечніше залишити грати на підлозі. Деякі моделі килимків, що розвивають, оснащені бортиками, які легко розстібаються, при цьому збільшується площа килимка для гри. Також багато розвиваючих килимки оснащені безпечними дзеркальцями. Ігрові музичні панелі: класичні мелодії, звуки природи, звуки різноманітних тварин. Часто в комплекті є подушечка, завдяки якій малюк почуватиметься комфортно у будь-якому положенні.

Ми сподіваємося, що прокат килимків, що розвивають, зможе подарувати малюкові цікаві відкриття та допомогти освоїти нові вміння.

ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

Чат з менеджером