ТЕРЕЗИ ДИТЯЧІ 

Показати фільтри

Фільтри:

  Дитячі електронні ваги напрокат у Львові.

  Дитячі електронні вагиважливий та корисний пристрій для батьків. Молодій мамі необхідно знати вагу дитини, адже за вагою малюка можна судити, чи правильно вона розвивається, чи достатньо вона отримує харчування. Прокат дитячих ваг у Дніпропетровську – вигідне та правильне рішення!

  Прокат дитячих ваг у Дніпропетровську дозволить Вам регулярно спостерігати за масою тіла дитини, що допоможе контролювати не лише розвиток, а й харчування малюка. Якщо зважувати малюка до годування та після, то можна визначити, чи вистачає йому їжі та пиття. Дитячі ваги в сім'ї, де з'явився малюк, будуть дуже корисними, а взявши їх на прокат, Ви отримаєте вигоду та економію бюджету.

  Електронні ваги призначені для дітей від народження, максимальна вага дитини – 20 кг. Терези допоможуть визначити точну вагу дитини - похибка становить до 10г. Сучасна електронна вага для новонароджених має компактні розміри. Деякі моделі мають функцію запам'ятовування останніх вимірювань, що дозволить Вам контролювати приріст ваги, не записуючи показники. Вартість дитячих ваг є високою, якщо врахувати те, що використовуються вони лише кілька місяців. ПРОКАТИК пропонуємо Вам взяти дитячі електронні ваги напрокат. Наш прокат іграшок та дитячих товарів представляє сучасні моделі якісних та функціональних ваг.

  Також на нашому сайті Ви знайдете відмінний вибір електронних гойдалок, що закачують центрів напрокат.

  ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

  Чат з менеджером