СТУЛЬЧИКИ ДЛЯ ГОДУВАННЯ (бустери) 

Показати фільтри

Фільтри:
  Виробник

  Пряме призначення дитячого стільчика для годування, звичайно ж, обіднє місце малюка. Однак багато матусі використовують його для ігор з малюком як звичайний столик, на якому можна малювати, розглядати картинки і т.д. Малюк до 1,5 років багато часу проводить сидячи за столиком, тому так важливо вибрати якісний та зручний дитячий стільчик.

  Стільчики для годування та їх види

  Навісний стільчик. Цей вид підходить для малогабаритних квартир. Він зручно кріпиться до обіднього столу, що помітно заощаджує простір. Він легко складається, його можна взяти із собою у подорож. Мінус такого стільця в тому, що не кожен стіл зможе витримати подібне навантаження.

  Стілець-бустер. Від попереднього аналога відрізняється тим, що він кріпиться до стільця, і має пластикову або дерев'яну стільницю.

  Стільчик на високих ніжках. Розрахований він для дітей раннього віку. Тому що через висоту ніжок стільця дитина не зможе самостійно з неї вибратися.

  Трансформери. Найзатребуваніший у наш час вид стільчиків для годування малюків. Він може перетворюватися на ходунки, крісло-гойдалку або окремі стілець зі столом. І прослужить він довше, ніж його побратими. Мінус стільця-трансформера у його вазі та габаритах.

  Стільчики для годування напрокат у Дніпропетровську

  Якщо ви визначилися з вибором, який вид стільця вам найбільше підходить, варто оцінити його безпеку. По-перше, стілець має бути обладнаний ременями безпеки. Ремені можуть утримувати дитину між ніг і поясом – триточкова фіксація. Або до цих кріплень додаються і кріплення плечей, так звана п'ятиточкова фіксація. Звичайно ж, останній варіант вважається найбільш безпечним, проте не кожен малюк зазнає обмежень у свободі.

  Щоб убезпечити чадо від падіння, зверніть увагу на стійкість конструкції. Ніжки повинні бути широко розставлені, і мати прогумоване покриття, щоб не ковзали по підлозі. Якщо модель оснащена коліщатками, переконайтесь у збереженні гальмівних механізмів.

  Сучасні моделі стільчиків для годування мають кілька варіантів фіксації спинки. Основні положення - "сидячи" (стандартне положення для трапези), "напівсидя" (використовується, якщо дитина ще не сидить самостійно), положення "лежачи" для тих малюків, які після смачного обіду люблять подрімати. Сьогодні Дніпропетровськ пропонує взяти напрокат різні види дитячих стільців. Це недорого і дуже доступно, що не може не тішити мешканців міста.

  І, нарешті, деякі моделі мають додаткові зручні аксесуари. Наприклад, кишенька або спеціальний кошик для приладдя або іграшок. Або може встановлюватись додаткова ігрова панель.

  Приємного апетиту вашому малюку!

  ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

  Чат з менеджером