РОЗВИВАЮЧІ ІГРАШКИ СЕРЕДНІ (від 6 місяців до 3-х років) 

Показати фільтри

Раннє розвиток грає значної ролі у формуванні розумових здібностей дитини. Використання розвиваючих іграшок у дитячому віці сприяє формуванню логічного мислення, пізнання себе та навколишнього світу. До них можуть відноситися як м'які іграшки та ляльки, так і спеціально розроблені конструктори. Підібрати потрібний варіант можна для дитини будь-якого віку. Все залежить від того, які саме навички та якості слід виробити та покращити у дитини.

Психологи та фізіологи все частіше рекомендують використання ігрових методик під час навчання дітей. До того ж більшість сучасних учених вважають, що мозок дитини формується приблизно до трьох років. Саме тому розвиваючі іграшки від 6 місяців користуються великою популярністю. Що раніше розпочати розвиток інтелекту, то легше дитині буде в майбутньому.

Головна особливість всіх ігор полягає в тому, що в будь-якій з них дітям необхідно впоратися з певним завданням. Для цього необхідно максимально задіяти інтелектуальні здібності. Сучасні розвиваючі іграшки допомагають покращити моторику, пам'ять, уяву, увагу, навчають навичкам рахунку, формують уявлення про світ і навіть сприяють збільшенню словникового запасу. Граючи, дитина вчиться знаходити закономірності, класифікувати та систематизувати матеріал, шукати логічні розв'язання проблем та аналізувати помилки. Розвиток дрібної моторики допомагає при навчанні письма та читання.

Розвиваючі іграшки від 6 місяців напрокат

Сьогодні розроблено велику кількість ефективних розвиваючих ігор та конструкторів від 6 місяців, які сприяють формуванню певних навичок. Однак багато батьків стикаються з тим, що дітям швидко набридає грати з одними і тими ж іграшками, тому доводиться постійно купувати нові. Відмінне вирішення цієї проблеми пропонує прокат іграшок, що розвивають в Дніпропетровську. У нас ви зможете недорого взяти напрокат будь-який конструктор, що сподобався. На сайті представлені музичні розвиваючі ігри, інтерактивні центри, навчальні ігрові комплекси, дитячі конструктори та багато іншого. Всі ігрові комплекси виготовлені з екологічних та міцних матеріалів, а можливість повертати та брати нові іграшки дозволить заощадити сімейний бюджет.

Формувати інтелектуальні здібності дитини за допомогою ігор та іграшок, що розвивають, не тільки просто, але й дуже весело!

ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

Чат з менеджером