Іграшки MINI, що розвивають (від 6 місяців до 3-х років) 

Показати фільтри

Якщо у вас є діти, вам знайома фраза "ну купи", яку вимовляє дитина день у день, доки не отримає бажану іграшку. Малюк часом так наполегливо щось просить, що здається, ніби без цієї гри його дитинство ніколи не буде щасливим. І ось батько, скрипучи зубами, розщедрюється, віддаючи за машинку (будиночок, літачок та ін) чи не чверть зарплати. Що ж відбувається згодом? Кілька днів беззавітного щастя, а потім іграшка припадає пилом у кутку з купою інших, а дитина вже просить нову, красиву і дуже дорогу гру. Добре, якщо це дрібні іграшки. А що робити з гірками, гойдалками, баскетбольними кошиками? Такі речі займають чимало місця, зберігати їх може бути проблематично. Звичайно, можна спробувати продати ці яскраві купи пластику на якійсь інтернет-барахолці і при цьому втратити як мінімум половину вартості або прибрати ігри до появи у малюка братика чи сестрички. Але є спосіб задовольнити бажання дитини, не витрачаючи величезних коштів і не замислюючись про те, що робити з іграшками, які вже набридли. Достатньо скористатися послугою – іграшки напрокат. Ви можете взяти в тимчасове користування не тільки іграшки, але й автокрісла, радіоняні, стільчики для годівлі та ще багато інших товарів, так необхідних батькам та дітям. Звичайно, що прокат дитячого приладдя обійдеться в рази дешевше, ніж їх покупка. А після закінчення використання речі повертаються власнику і не потрібно замислюватися, що з ними робити.

Розвиваючі іграшки для малюків

Сьогодні як ніколи важливо розвивати творчі та інтелектуальні здібності дітей. І що раніше мама чи тато починає займатися з дитиною, то краще буде для малюка. А допомагають батькам у цьому розвиваючі іграшки для малюків. Це і головоломки, і сортери, і конструктори, і логічні кубики і ще багато-багато корисних для розвитку логічних і творчих здібностей гри. Використання у навчанні розвиваючих ігор робить заняття веселими та цікавими не тільки для дітей, але навіть для батьків. Ваша дитина буде щаслива вчитися, граючи весь час з новими, цікавими та яскравими пазлами, конструкторами або лабіринтами.

Розвиваючі іграшки для малюків напрокат

Якщо ви проживаєте в місті Дніпропетровськ, то у вас є можливість скористатися прокатом різних ігор, які обов'язково сподобаються вашим малюкам, а вам обійдуться зовсім недорого. Ви можете замовити на сайті будь-які товари з каталогу і вам привезуть їх прямо додому. А можете відвідати прокат разом з дитиною, щоб вона сама могла вибрати те, що їй хочеться найбільше. Ви будете впевнені, що ваших фінансових можливостей вистачить для задоволення бажань коханого малюка.

ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

Чат з менеджером