Кокон Red Castle CocoonaBaby (Ред Кастл)

Додати до списку обраних товарів

250,00 грн/застава

Всього:500,00 грн

Щоб наші послуги приносили Вам тільки радість та гарні враження, давайте УВАЖНО ознайомимося з нашими правилами

Умови прокату та Наш офісс . Гарантія чистоти .

Кокон Red Castle CocoonaBaby (Ред Кастл) напрокат у Дніпрі.

Призначення

Матрацик-кокон Cocoonababy призначений для немовлят від народження до 4-місячного віку і часто використовується при недоношеності або малій вазі дитини. Поза малюка, що перебуває в Cocoonababy, нагадує внутрішньоутробну - малюк лежить на спинці, його хребет і плечі трохи округлені, голова трохи піднята, положення рук дозволяє торкатися обличчя абхватати різні предмети. Це сприяє правильному психомоторному розвитку немовляти та більш спокійному стану малюка.

Трішки історії

Матрац Cocoonababy з'явився в результаті робіт французьких кінезітерапевтів, остеопатів, перинатологів та інших фахівців, щоб забезпечити недоношеному малюку позу та активність, близьку до умов перебування в материнській утробі.

Плюси

Малюк у коконі цього бренду завжди лежить на спині саме в тій позі, яку медики вважають найбезпечнішою в період новонародженості. Використання матраца можливе і вдень для активного неспання і сну дитини, і вночі.

Перебування в Cocoonababy допомагає:

- скоротити ризик розвитку змін форми черепа (плагіоцефалії).
- Зменшити прояв гастроезофагеального рефлюксу та запобігти появі кольк.
- Зменшити м'язовий тонус.
- зменшити реакцію переляку новонароджених.
- Поліпшити сон, причому тривалість сну, і його якість.
- Стимулювати розвиток загальної моторики та розвивати координацію рухів.

Окремо відзначимо таку перевагу кокона від Red Castle як мобільність. Матрац досить легкий (важить всього 1 кг) і забезпечений чохлом на блискавці

Мінуси

- Час використання такого матраца обмежений, оскільки, як тільки малюк почне пробувати перевернутися, укладати його в кокон більше не рекомендують.

- Багато мам відзначають, що малюкам, що лежать у коконі, буває спекотно. Цей істотний плюс для малюків, що народилися раніше терміну, для доношених немовлят є недоліком.
- Вартість матраца-кокона досить висока.

Маленькі секрети

- Наповнювач для Cocoonababy довго та ретельно розроблявся медиками. Вони намагалися підібрати таку його консистенцію, щільність і еластичність, щоб малюк відчував себе немов у маминій утробі. Цей кокон-матрац не дуже щільний, але дуже м'який. При цьому він не включає кульки, що заважають рухам дитини, а також не має ефекту «пам'яті». Завдяки пружній основі та «приймаючої» поверхні малюк з легкістю адаптується до нового життя в повітряному середовищі.

- Велика кількість досліджень підтвердила, що життєві показники у дитини, що перебуває в Cocoonababy, близькі до ідеальних. Використання кокона-матрацу дозволяє неквапливо проходити процес адаптації малюка до нового середовища, а також зменшує ризик появи особливо поширених у новонароджених проблем зі сном, травленням, м'язовим тонусом, формуванням скелета.

Віквід 0 до 6 місяців
Клас 

Кокон Red Castle CocoonaBaby (Ред Кастл)

Какая это прелесть. Мы довольны на все сто, кокон чистенький и аккуратный. Видно, что товары читсят, обрабтывают! Спасибо!

  Написати свій відгук!

  Напишіть відгук

  Кокон Red Castle CocoonaBaby (Ред Кастл)

  Кокон Red Castle CocoonaBaby (Ред Кастл)

  Аксесуари

  ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

  Чат з менеджером