Центр Joie sansa 2 in 1

Додати до списку обраних товарів

0,00 грн/застава

Всього:650,00 грн

Щоб наші послуги приносили Вам тільки радість та гарні враження, давайте УВАЖНО ознайомимося з нашими правилами

УМОВИ ПРОКАТУ . Наш офісС .Гарантія чистоти .

Центр Joie sansa 2 in 1 – новинка 2019 року на ринку дитячих товарів від популярного британського виробника. Пристрій успішно поєднує в собі гойдалку і знімний шезлонг.

Вибір напряму та швидкості хитання, різні мелодії дозволять підібрати комфортний режим для вашої дитини.

З народження малюка і до виконання йому 6-8 місяців (до 9 кг) гойдалки Joie Sansa 2 в 1 будуть служити вірним помічником для батьків, звільняючи мамині руки для інших необхідних занять.

Центр Joie sansa 2 in 1 повністю відповідає європейським стандартам безпеки.

Заколисуюча основа

Для заколисування малюка в Joie Sansa 2 в 1 виробник пропонує три варіанти руху пристрою: вперед-назад, вліво-вправо, або суміщений. Одночасно ви можете вибрати потрібну швидкість. Гойдалки гойдатимуться в заданому режимі, у сповільненому або прискореному темпі. Ненав'язливі мелодії та зрозумілий для немовлят білий шум мають приємне звучання, гучність регулюється. Працюють гойдалки Joie Sansa 2 в 1 від електричної мережі.

Сидіння-шезлонг

Гойдалки Joie Sansa 2 в 1 є компактною основою з електронним управлінням, на якій знаходиться знімний шезлонг з ручкою для перенесення. Сидіння-гойдалка має особливість: його можна повернути на 90 градусів вправо або вліво, змінюючи напрямок заколисування немовляти. П'ятиточкові ремені безпеки захистять малюка від випадкового випадання. Завжди пристібайте дитину, навіть якщо вам здається, що вона ще занадто мала для активних дій!

Шезлонг можна переносити незалежно від основи пристрою. У сидінні вбудований вібромодуль, який працює від батарейок. Його активізація та вибір темпу проводяться за допомогою важеля на передній частині сидіння. Нахил спинки регулюється у задній частині у двох положеннях. М'які підвісні іграшки кріпляться на ручці для перенесення шезлонгу. Одночасним натисканням на дві бічні кнопки ручка легко встановлюється у потрібному положенні. Для найменших малюків передбачений додатковий матрацик з підголовником. Весь знімний текстиль, дозволене прання в делікатному режимі.

Клас 
2022-01-23

Качелька - шезлонг

Отличная вещь!
Да и в целом очень удобно и практично, что есть такой сервис проката детских товаров
Можно взять на нужное время именно нужную вещь , а не покупать, чтоб потом складировать в квартире
Цены очень адекватные
При выдаче : все чистое, аккуратное и упакованное
Мы довольны и малыш тоже!

  Клас 
  2020-11-16

  Мега удобная качелька.

  Очень довольна, что смогла взять на пробу эту качельку. Она просто супер удобная. Сьемный шезлонг, качает нежно и плавно.

   Написати свій відгук!

   Напишіть відгук

   Центр Joie sansa 2 in 1

   Центр Joie sansa 2 in 1

   Аксесуари

   ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

   Чат з менеджером