Крісла-гойдалки (шезлонги) 

Показати фільтри

Хто з батьків не мріє про те, щоб їхня дитина росла здоровою, а її розвиток відбувався правильно? З перших днів і тижнів малюки активно прагнуть нових відкриттів, знань. Але погодьтеся, що неможливо повноцінно вивчати навколишній світ? постійно сидячи на місці. Безумовно, якщо 24 години на добу не відходити ні на крок (у буквальному розумінні!) від свого чада, то з певною часткою ймовірності можна уникнути більшості проблем. Але ж Ви розумієте, що це таке можливе тільки в теорії. А на практиці на допомогу батькам приходять нові винаходи сучасних виробників.

Крісло-гойдалка для дітей

Одним із найбільш результативних засобів у цій галузі є дитячий шезлонг або дитяча гойдалка. Найважливіша перевага цього винаходу в тому, що використовувати його можна з перших днів. Крісло-гойдалка для дітей може бути виконане у формі рухомого стільчика з м'яким сидінням і спинкою, нагадувати за конструкцією класичний шезлонг, люльку і навіть старовинні санки. Оригінальне оформлення обов'язково викличе інтерес у дитини та приверне її увагу.

Але основні критерії вибору – все-таки безпека та функціональність моделі. Звичайно ж, ціна теж має значення. У великих містах, таких як Дніпропетровськ або Київ, можна звернутися в прокат та взяти дитяче крісло качалку на час. "У чому переваги такого варіанту?" - обов'язково поцікавляться ті, хто прагне для свого малюка купити все найкраще.

Крісло-гойдалка для дітей напрокат у Дніпропетровську.

По-перше, чим вища якість виробу та його функціональність, тим воно дорожче. Хороше, як відомо, дешевим не буває. Економити на безпеці дитини не варто, і краще взяти напрокат крісло-гойдалку відомого виробника, з усіма гарантіями та сертифікатами, ніж придбати дешевий товар сумнівної якості.

По-друге, оренда в порівнянні з покупкою обійдеться недорого, навіть якщо ви захочете вибрати багатофункціональний пристрій з сидінням анатомічної форми, вільним регулюванням висоти і положення крісла, оснащений ременями безпеки елементами, що утримують, різними іграшками, музикою, вібрацією.

Переваги крісла-гойдалки

Найголовніше, що дає такий пристрій – це безпека. Ремені безпеки, амортизаційні подушечки, міцна конструкція – у такому кріслі складно потрапити до проблемної ситуації. До того ж дитина постійно перебуватиме у полі вашого зору. А поки малюк буде зайнятий іграшками, Ви зможете спокійно зайнятися домашніми справами та навіть трохи відпочити.

Зваживши всі «за» і «проти» доцільності придбання такого «девайсу», досвідчені батьки вже користуються його безперечними плюсами. А ви?

ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

Чат з менеджером