Умови прокату

Щоб наші послуги доставляли Вам лише радість та гарне враження, давайте УВАЖЛИВО ознайомимося з ПРАВИЛАМИ НАШОГО ПРОКАТУ.

У нас НЕМАЄ ЗАСТАВИ, АВАНСОВИХ ПЛАТЕЖІВ І ПЕРЕДОПЛАТ! Ви платите лише за прокат вибраної вами речі!

Ми перші в нашому місті запровадили таку практику. Віримо, що наші добрі наміри притягують до нас лише порядних та чесних людей! Ви користуєтеся цією послугою для Ваших діток!

Просимо вибачення за тимчасові незручності, але на деякі позиції товарів запроваджено заставу!

ЯК ОТРИМАТИ ТОВАР НАПРОКАТ?

- Вибрати іграшку, що сподобалася Вам, визначитися з термінами оренди і оформити замовлення прямо на сайті, або зателефонувати нам по телефонах в робочий час салону :

Лайф (063) 484-70-08

КиївСтар (068) 410-58-98

Vodafone (095) 531-09-49

Приїжджайте в наш САЛОН ПРОКАТУ , дивіться та обирайте іграшки живою: м.Дніпро вул. Січеславська Набережна буд. 20

  1. 1. ПРАВИЛА НАДАННЯ ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ В ОРЕНДУ

1.1. Нашим клієнтом може стати будь-який громадянин, який має постійну прописку в Дніпрі та має при собі паспорт . Жителям інших регіонів, а також громадянам, які з якихось причин не мають при собі паспорту доведеться внести грошову заставу. У разі коли справжність наданих документів викликає сумнів у Орендодавця, при оформленні Договору, останній залишає за собою право відмовити у наданні послуг Орендарю без пояснення причин.

1.2. Орендодавець передає за плату Орендарю у тимчасове користування майно. Після підписання Зобов'язання-квитанції претензії до переданого прокатного майна не приймаються.

1.3. Майно передається Орендарю для використання виключно за цільовим призначенням:

для домашнього користування або для ігор на вулиці (за домовленістю з Орендодавцем). Всі товари та іграшки знаходяться у відмінному стані та проходять ретельне чищення та дезінфекцію .

1.4 . Строк оренди Майна , зазначений у Зобов'язанні-квитанції, з можливістю продовження за обопільною згодою сторін. Мінімальний термін прокату : 3 дні на деякі товари, що входять до категорії ІГРАШКИ ДЛЯ СВЯТА , на всі інші товари 1 тиждень, 2 тижні.

1.5. Дата повернення майна , зазначена в Зобов'язанні-квитанції.

1.6. Майно , передане Орендарю, має оцінну вартість , зазначену в Зобов'язанні-квитанції.

2. ОПЛАТА МАЙНА

2.1. Розмір орендної плати вказано у Зобов'язанні-квитанції.

2.2. Оплата оренди Майна відбувається в момент передачі майна Орендарю, за допомогою сплати авансових готівкових коштів або переказом на рахунок Орендодавця . Якщо оренду Майна продовжено за домовленістю сторін, то орендна плата за період продовження вноситься не пізніше дати, зазначеної у Зобов'язанні-квитанції.

2.3. Термін оренди встановлюється під час видачі Квитанції-зобов'язання за взаємною домовленістю сторін. Орендар має право з власної ініціативи повернути Майно Орендодавцю раніше терміну 1 тиждень, 2 тижні. Обмін на рівноцінне Майно не провадиться .

2.4. Продовження оренди вважається внесення нового авансового платежу в Салоні прокату, або картку рахунок , зазначену в Квитанции-обязательстве за згодою сторін, у своїй фактичний розрахунок оплати проводиться у разі кожен період окремо, а чи не за сукупної тривалості оренди.

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ОРЕНДОДАВЦЯ

3.1. Орендодавець має виняткові права на Майно, зазначене у Зобов'язанні-квитанції.

3.2. Орендодавець має право:

3.2.2. Вимагати дбайливого звернення до Майна.

3.2.3. Здійснювати фактичний контроль за дотриманням умов правил прокату.

3.2.4. Орендодавець не несе відповідальності за шкоду, яка може бути завдана здоров'ю людей, а також за матеріальні збитки, який може понести Орендар під час експлуатації Майна.

3.3. Орендодавець зобов'язаний:

3.3.1. У момент передачі майна провести інструктаж з користування майном.

3.3.2. У день підписання Квитанції-зобов'язання передати Орендарю Майно

3.3.3. У день закінчення терміну оренди, прийняти у Орендаря Майно

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ОРЕНДАРА

4.1. Орендар має право:

4.1.1. Вимагати передачі майна у строк.

4.1.2. Вимагати передачі Майна у повному комплекті, у чистому та справному вигляді.

4.2. Орендар зобов'язаний:

4.2.1. Дбайливо ставитися до Майна.

4.2.2. Використовувати Майно за цільовим призначенням.

4.2.3. Орендар не має права намагатися продати Майно або здати його до суборенди.

4.2.4. У випадку, коли Майно вимагає заміни батарейок, купувати їх за свій рахунок . Повернення товару відбувається лише з робочими батареями.

4.2.5. Повернути Майно, у заявлене Орендодавцем місце у строк. Останнім днем оренди вважається день, зазначений у Зобов'язанні-квитанції.

4.2.6. За бажання продовжити термін оренди Майна, Орендар зобов'язаний за 2 доби до закінчення цього терміну повідомити Орендодавця за телефонами Салона прокату про свій намір. Продовження можливе за взаємною згодою. В іншому випадку, Майно вважається повернутим не вчасно.

4.2.7. У разі закінчення терміну оренди, та не повернення Майна з вини Орендаря без взаємної згоди з Орендодавцем про продовження, Орендар зобов'язаний сплатити штраф у сумі 1% оціночної вартості предмета оренди, але не менше 5 гривень за кожен день прострочення.

4.2.8. Негайно повідомляти Орендодавця про всі випадки заподіяння будь-якої шкоди чи руйнування Майна з описом характеру пошкоджень та із зазначенням причин їх виникнення.

4.2.9. Якщо прокатний виріб:

- втратило свою функціональність з вини орендаря, але підлягає ремонту , то орендар зобов'язаний сплатити 100% вартості ремонту за цінами ремонтної майстерні, а як і орендну плату під час ремонту.
- безповоротно втратило свій зовнішній вигляд або підлягає ремонту , то орендар виплачує орендодавцю повну 100% балансову вартість зіпсованого майна, зазначену у договорі триденний термін.

- на товарі після оренди видно плями, розриви, відколи, деформація деталей , з'явилися пошкодження не пов'язані з нормальною експлуатацією, то орендар зобов'язується виплатити орендодавцю 100% балансову вартість товару.

- у разі втрати одного з елементів товару, що орендується (кулька, геометрична фігурка, брязкальце, гризунок тощо), але не заважає для подальшої експлуатації товару, то сплачується штраф у розмірі місячної оренди товару . 

4.2.10. Усі товари видаються у чистому вигляді! Повернення товару допустимо лише у чистому вигляді!

Орендар у разі повернення майна, у брудному вигляді (змальовані ручкою, олівцем, фломастером, з прилиплим дитячим харчуванням, шерстю тварин тощо) сплачує штраф у розмірі 50 (п'ятдесят) гривень за одиницю майна . Штраф сплачується при поверненні прокатного майна!

При чищенні не опускайте іграшки та речі під воду, чистіть їх трохи вологою ганчіркою (або вологими антисептичними серветками).

4.2.11. У разі використання Майна поза місцем зазначеного в Квитанці, здійснюється транспортування Майна в умовах, що забезпечують його безпеку.

4.2.12. Іграшки повинні бути повернені в стані, в якому вони були передані Вам з урахуванням нормального зносу (дрібні подряпини, потертості), з усіма приладдями, придатні до експлуатації та подальшого використання в орендних цілях.

4.2.13 . Підготуйте товар до дня повернення заздалегідь згідно з комплектацією, зазначеною в квитанції. Перевіряйте комплектність, наявність усіх деталей та інструкцій від іграшок . Кожен додатковий виїзд кур'єра за відсутніми деталями буде платним.

 

5. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. "Сторони погодили, що всі суперечки, розбіжності, вимоги або претензії між Сторонами, що виникли з цього Правила (угоди) або у зв'язку з ним, або випливають із нього, у тому числі стосовно його виконання, порушення, припинення або недійсності та за якими не було досягнуто згоди, підлягають розгляду та рішенню відповідно до чинного законодавства України у постійно діючому третейському суді при Асоціації «СМАРТ ЮРИСТ ГРУП».
Сторони домовилися, що розгляд спору здійснюватиметься третейським суддею одноосібно відповідно до чинного Регламенту Постійно діючого третейського суду при Асоціації «СМАРТ ЮРИСТ ГРУП», затвердженого відповідним рішенням Загальних зборів Асоціації.»

Ми сподіваємось на Вашу сумлінність та порядність! Подумайте про малюків, які будуть скористатися прокатною річчю після Вас! Всі товари дуже якісні, якщо їх використовувати дбайливо та за призначенням, з ними НІЧОГО не станеться!

ЗВЕРТАЮ ВАШУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО САЛОН ПРОКАТУ РОБЛЯЄ ДОСТАВКУ ДО ВАМ ДОДОМУ, АЛЕ БАЧЯЧИ ТОВАР НА МОНІТОРІ КОМП'ЮТЕРА І ФОТОГРАФІЇ ЗАВОДУ ВИГОТОВЛЯ, ВІН МОЖЕ КАРДИНАС, ВІД, ВІДМІСТЬ, ВІДМІСТЬ і т.д). БЕРЯЧИ ТОВАРИ НА ПРОКАТ МАЙТЕ НА УВАГУ, ЩО ВОНИ МАЮТЬ СВОЮ СТУПЕНЬ ЗНОСУ, І ПОНЯТТЯ ПРО ВІДМІННИЙ СТАН У КОЖНОЇ ЛЮДИНИ СУБ'ЄКТИВНЕ.

Бережіть ваші гроші, і, звичайно, настрій. ПРОСТО ПРИЇЗДЖАЙТЕ І ВИБІРАЙТЕ, ДИВІТЬСЯ, ПРОБУЙТЕ РАЗОМ З МАЛЮКОМ, НЕЖ ВІН САМ ВИРІШУЄ, ЩО ЙОМУ БІЛЬШЕ ПОДОБАЄТЬСЯ.

Читаючи цю інформацію, Ви підтверджуєте, що повністю згодні з умовами її використання, і зобов'язуєтесь виконувати.


ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

Чат з менеджером