МУЗИЧНІ СТОЛИКИ 

Показати фільтри

Іграшки, що розвивають, не тільки навчають малюка, а й допомагають розкрити всі його таланти. Ми не знаємо, ким стане наша дитина. Чи буде він художником, учителем чи фінансистом, але розвиток логіки, дрібної моторики та творчого потенціалу однозначно допоможуть йому добре вчитися, схоплювати матеріал, що називається "на льоту". Навчання з іграшками відбувається весело, цікаво і ненав'язливо.

Малюк просто грає і отримує задоволення від процесу, а його рецептори вже тренуються, вчаться розпізнавати кольори, звуки, образи, картинки. Маленькі пальчики, такі незграбні і невпевнені, роблять складні рухи з кожним разом все швидше і сміливіше. Іграшок, які допомагають нашим дітям рости щасливими та розумними, насправді дуже багато. Це і кубики, і пазли, і конструктори, і всілякі брязкальця та неваляшки. Для найменших дітей створені цілі комплекси веселих яскравих іграшок. таких як столики, будиночки, містечка та гойдалки. Можна купувати недешеві розвиваючі ігри в магазинах, а можна недорого взяти будь-які корисні та пізнавальні ігри в магазині http://prokatik.dp.ua.

Музичний розвиваючий столик

Відмінною іграшкою для малюка старше 6 місяців стане музичний розвиваючий столик. Він являє собою робочу поверхню з різним дидактичним матеріалом і знімні ніжки, на які і встановлюється поверхня. Дитина самостійно підповзає або підходить до яскравої іграшки, натискає кнопки, важелі, повертає ручки. А столик у відповідь на кожен рух малюка відповідає веселою музикою, звуками живої природи, нотами або іншими забавними звуками. Така іграшка допомагає впізнавати тварин за звуками, які вони видають, вчить розрізняти кольори, розвиває слух та почуття ритму, надовго приваблює малюка, доки батьки зайняті своїми справами.

Музичний розвиваючий столик напрокат

Майже всі музичні іграшки високої якості мають один, але дуже вагомий недолік - їх дорожнеча. Ми рекомендуємо не витрачати гроші на дорогу іграшку, а взяти напрокат за невеликі гроші. Ми привеземо музичний столик за будь-якою зручною адресою у місті Дніпропетровськ. Ваша дитина буде щасливою, коли побачить у себе в кімнаті чудову, нову для неї річ. А малюк переключить свою увагу на іншу гру, ви просто повернете у прокат музичний столик. Дорогі та габаритні іграшки набагато зручніше та вигідніше брати напрокат, ніж купувати. По-перше, це дуже заощаджує ваш сімейний бюджет, а по-друге, не потрібно замислюватися над прибудовою великої, але вже непотрібної речі.

ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

Чат з менеджером