Візки 

Показати фільтри

Прокат дитячих прогулянкових колясок у Дніпропетровську
На сьогоднішній день найбільш популярний вид дитячих колясок - коляски. Вони призначені для дітей від 6 місяців, тому що малюк вже добре сидить і виявляє величезний інтерес до всього, що його оточує.

Дитячі коляски швидко складаються, що дуже зручно при зберіганні, легко перевозити всередині будь-якого багажника автомобіля. А також такі переваги як функціональність, компактність, мобільність і маневреність. Невеликі габарити дитячої прогулянкової коляски дають можливість перевозити її в громадському транспорті.

Прогулянкові дитячі коляски поділяються за вагою на легкі (3-6 кг), полегшені (6-9 кг) та важкі (до 15 кг). Плюсом важких колясок є їхня стійкість. Полегшені коляски (баггі) більш укомплектовані різними аксесуарами (накидка на ніжки та інші утеплювачі, конверти) на відміну легких моделей. Легкі коляски (коляска-тростина) підходять батькам, які проживають у багатоповерхових будинках на високих поверхах. Дуже підходять для прогулянок у літній час, можна взяти з собою в подорож, літак, поїзд, магазин, поїхати в гості. Але вони менш стійкі та комфортні.

Прогулянкові коляски мають два типи складання: тростиною або книжкою. Коляска-тростина складається практично одним рухом руки. Коляска-книжка - утеплений варіант, з чудовою прохідністю у зимовий час. У літній сезон найкращий візок з подвійними колесами, краще щоб передні колеса були плаваючі і відрізнялися за розміром від задніх, це гарантує маневреність. Взимку це коляска з більшими одинарними колесами. Так само існують триколісні моделі колясок – дуже стильні, мобільні та прохідні.

Дитячі коляски оснащені поручнями (м'які ручки), підставками для ніжок та теплими чохлами для них, ременями та капюшонами, що захищають від сонця, вітру, дощу та снігу, кошиками для продуктів та іграшок, москітними сітками, парасольками, дощовиками.

Наш прокат дитячих товарів у Дніпропетровську представляє дитячі коляски напрокат виробників, які завоювали любов та визнання батьків у всьому світі, такі як Peg-Perego та Geoby. Усі дитячі коляски напрокат, представлені у нашому прокаті, відповідають вимогам сучасних батьків.

Ми бажаємо, щоб прокат дитячих колясок у Дніпроптерівську доставив Вам та Вашому малюкові максимум задоволення та користі під час спільних прогулянок та подорожей!

ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

Чат з менеджером