БАТУТИ 

Показати фільтри

Фільтри:
  Виробник

  Дитинство… Пора нескінченного чистого щастя, що влітку пахне полуницею, а взимку – мандаринами. І природно бажання будь-якого батька зробити її для свого малюка незабутнім, радісним і динамічним.

  Здорова дитина повинна розвиватися гармонійно: фізично, морально, морально та інтелектуально. Тому і займатися з ним доводиться у всіх напрямках, хоча практично всі діти в ніжному віці воліють більшу частину часу проводити в активних іграх. Дитячі батути напрокат стануть чудовою реалізацією бажань молодшого члена сім'ї, а вам подібний крок не проб'є великого пролому в бюджеті! Стрибки на батуті добре формують м'язову масу, стимулюють серцеву діяльність, надають лікувальний ефект практично на всі органи та дарують дитині гарний настрій та позитив.

  Дитячі напрокат батути ви можете брати в Дніпропетровську, починаючи з дворічного віку вашого сина. Саме з цього періоду педіатри рекомендують розпочинати заняття, поступово збільшуючи фізичні навантаження. При цьому ви можете бути абсолютно спокійними за життя та здоров'я малюка, тому що снаряди оснащені спеціальною страховою сіткою. Вони добре підходять як для квартири, так і вулиці. І якщо ви все літо проводите у своєму заміському будинку, варто взяти дитячий батут напрокат на сезон, оскільки це буде недорого і практично. Безперечним є те, що фізичні вправи на свіжому повітрі приносять максимальну користь для організму, що росте, та й, маючи у дворі подібну розвагу, ви можете бути впевнені, що у дитини ніколи не буде браку в приятелях!

  Цей вид спорту вважається дуже щадним для суглобів ніг, адже завдяки м'якому приземленню на гнучку сітку на них на порядок знижене навантаження. Саме тому він є гідною альтернативою для традиційного бігу та інших напрямків у спорті. До речі, після деяких захворювань педіатри рекомендують як реабілітацію займатися стрибками на батуті. Якщо передбачити додатково прокат дорослих батутів, то до забавних тренувань буде залучено всіх домочадців. А значить, ви будете єдині у своїх смакових уподобаннях, що, згідно з дослідженнями психологів, чудово допомагає зблизити членів сім'ї та поселити у вашому домі гармонію.

  Також на нашому сайті Ви знайдете відмінний вибір гірок та електромобілів напрокат.

  ПРОКАТиК 2011 - 2023 Всі права захищені

  Чат з менеджером